Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARENİN GÜVERCİN OLMASI

25.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aydan
Rüyamda evi temizlemişim en son mutfağı silerken bir bakıyorum balkon kapısından 2 tane lağam faresi girmiş ayakları yok sopayla iteliyorum kımıldamıyorlar onlara evde kırıntı yok pis koku yok siz burda yaşayamazsınız diyorum biri kendi çıkıyor diğerini de elime alıyorum ayetel Kürsi okuyorum okurken karıştırıyorum sonra nas suresi okuyorum fare güvercin oluyor gökyüzüne uçuyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki tane kadın, ağızları bozuk, niyetleri kötü ama muktedirsizler. Yine de rahatsız edici etkilerinden kurtulmak için onları hayatınızın dışında bırakmak isteyeceksiniz. Biri kendiliğinden gidecek. Diğerine şefkatle yaklaşarak uzaklaştırmak isteyeceksiniz. İyi de olacak; o kadın, beklenmedik bir şeye neden olabilir. Size güzel haberlerin gelmesini sağlayabilir. Davranış biçiminiz yaşamınıza güzellikler getirecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA