Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA FARENİN BEBEK OLMASI

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elisa
Rüyamda bir fare yakalamaya çalışıyoruz. Başta küçük ve siyah bir fare.Daha sonra yakalıyoruz ve bembeyaz,kocaman bir fare oluyor.Bir bebek gibi kucağımda dolaştırıyorum.Daha sonra bir dağa çıkıyorum.Sonra Bir apartmana giriyorum fareyi bırakmaya ve burayı daha önce internetten gördüğümü hatırlıyorum.fareyi bırakamıyorum ve o dağın eteklerinden birine oturuyorum.Fare bir anda dünyalar güzeli bir kız çocuğu oluyor.Bana anne, erkek arkadaşıma da baba diyor.sonda huzur evinde ziyarette regl oldum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir ufak kriz sonrasında elde edeceğiniz, herkesin pek de sağlıklı görmediği bir sonucun peşinden gideceksiniz. Fare genelde hırsızlığı ya da çirkin konuşan insanları temsil eder. Belki de böyle birine emek vereceksiniz. Ancak sonrasında bu durum sizin için olumlu bir sonuca neden olacak. Adeta verdiğiniz emek boşa gitmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA