Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA FALCI GÖRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Doğa Aşığı
Merhaba Kahin Hanım. Sabah gördüğüm rüyada önce tanıdığım bir falcı kadın bana kahve falı bakıyormuş. Bana "öleceksin çünkü acele ediyorsun" dedi.Sonra başka bir falcı kadın da elinde kahve fincanıyla bana öleceksin dedi. Ben de o başka bir şey diye tahmin yürütüyordum rüyamda.Sonra sarı bir ev var.O ev bizimmiş1.ve 3. katında Türk Bayrağı asılıydı.Akrabamız vefat etti ve babanemin de kalça kemiği kırıldı. O yüzden mi böyle rüyalar görüyorum diye düşündüm. Yorumlarınıza çok ihtiyacım var.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölmek, fallarda hayatın ve kaderin değişmesini simgeler tabii eğer ölüm korkusu içinde yaşamıyorsanız. Acele etmek, olayları akışına bırakmadığınız konusunda bir uyarı. Kendiniz bir şeyleri zorlayınca güzel kaderinizi alt üst edebilirsiniz. Ancak sonradan gördükleriniz bu rüyaların bilinçaltı rüyası olabileceğini de söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA