Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA FAL BAKTIRMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asiye A
Merhaba,Rüyamda çok eskiden beri tanıdığım kuaförüme gidiyorum.Elinde fincan fal bakıyor,bu adam ilk kez bana fal bakıyor diyorum içimden.Kendisini çok iyi gördüm ve bana adın Fatma olsa gibi bir şey söylüyor.Anne adı kısmına yazıyor sonra kağıdın bir kısmını yakıyor.Tam göremiyorum ama kendi adımın yazdığı yeri gibi. Sonra geçecek tüm sıkıntılar diyor.Kuaföre çok seyrek giderim ve fal da baktırmam pek.Fatma ismini eskiden de görmüştüm,duyum olarak hatırlıyorum.Yakınımda bu isim yok. Sevgiler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarda bakılan fallar çıkar. Adınızın değişik olmasını garipsemeyin. Falcılar insanların iz bırakan geçmiş yaşamlarını sezinlerler. Önceki yaşamlarınızdan birinde Fatma olarak yaşamış olmalısınız. Sıkıntılarınız varsa yakında son bulacaktır. Belki de Fatma olarak yaşadığınızda ruhunuz veballerini ödedi. Ya da Fatma olarak yaşadığınızda yüklendiğiniz veballeri bu yaşamınızda, bu zamana kadar ödediniz. Yakında herşey güzel olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA