Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA FAL BAKTIRMAK

19.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansu Meşin
Nişanlım, annesi, ve annesinin bir arkadaşı ile bir bayanın evine gittik. Gördüğüm 18 yaşlarında bir kızdı ve daha önce de rüyamda gördüm o zaman falıma bakıyordu. Bu defa yine aynı kızın evnde o tabure de bense önünde yerde oturuyordum. Falima bakan kız para istedi. Nişanlım, annesi ve arkadaşı yanımızda oturuyordu. Nişanlım para çıkardı genç kız on lira seçip paranın ucunu yarısına kadar yırttı. Yüzüğümü çok begendgini söyleyıp aniden parayi parmağıma bastırdı ve gözüm karardı. Kalkamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Falcıların baktıkları fal doğru çıkar ama bu rüya başka bir şeyi haber veriyor. Sizin ilişkinizi bozmaya çalışan biri var. Üstelik nişanlınızı ve ailesini kendi amaçları için kullanmaya çalışıyor. Onların ağızlarından bir takım sözler alıp sonra da bunu sizin huzurunuzu bozmak için kullanabilir. Aman çok dikkat edin. Nişanlınıza da söyleyin, bu konuda dikkatli olsunlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA