Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EZİLMEK

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Eşim rüyası.koşu icin hazirlanirken tranvay beni eziyor koşarak nabzıma bakmak isterken ben su kaplumbağa oluyorum.orda acil varms hemen beni goturuyor doktor muane ediyormus ama sonra dalga geçmis.eşimde onu dövüyor.uyaniyor tekrar daldıkdan sonra 3 cocugumuz bi sepette duruyor kurtarmaya calisiyor ucurumdan denize dusuyorlar kurtaramayınca eşimde kendini atiyor aşşağa.şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir rekabet sizin yenilginizle sonuçlanabilir. Ancak bu durum sizi olgunlaştıracak ve değiştirecek. Eşiniz bu tavrınıza alışmakta zorlanabilir, herşeyin kendi kontrolünde olmasını istiyor çünkü. Belki de geçmişte böyle durumlar yaşadınız. Şimdi siz olgun bir ruhsunuz ama eşiniz hala genç bir ruh. Başkalarına üstün çıkma peşinde. Siz, ruhunuzdaki rekabetlerin tamamını yenmişsiniz. Diğer rüya da eşinizin kontrolü dışındaki şeylere tahammül edemediğinin bir göstergesi. Evlatların kaderini belirlemek istiyor ama bu imkansız. Tahtını yaparsınız ama bahtını asla. Herkes kaderini yaşayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA