Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EVRAK GÖRMEK

29.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda nerde olduğunu bilmediğim ıssız bir yerdeyim heryer kar çatışma var gibi arada adamlar çıkıyo silahlarla ben açık meydandayım elimde silah yok ama birini görünce korunmak için vueuyo gibi yapıyorum onlarda vuruluyo gibi olup yetr düşüyo korkuyorum bir de erkek. Zararsızdı bana yön gösterdi içeri girdik içerde kimse yoktu variller vardı birde eski kıyafet dolabı o dolabın önüne geçip kapağı açıyorum en üst rafında kalınca bir dosya vardı içinde beyaz kağıtlar dosyaların altında daha büyük bir beyaz kağıt içlerinde ne yazıyodu bilmiyorum dolaba saklanmak için giriyorum ve kapısını kapatıyorum kendimi çok güvende hissediyorum ve o anda çok güzel başka bir yere geçtim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karşılıklı bir çatışma ya da rekabet ortamı söz konusu. Bir dava ya da bir ihale söz konusu olabilir. Blöf yapacaksınız, karşı taraf buna inanacak. Biri size yardım edecek ve gizli bir takım bilgilere ulaşacaksınız. Bundan sonrası çok güzel. Siz şanslı konuma geçeceksiniz ve kendinizi güven içinde hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA