Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPMAK

07.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada yolculuk
Merhaba ünlü biriyle evlilik hazırlığı yapıyormuşum.takım elbise giymek istiyorum.ayakkabı zor oluyor ama giyiyorum.annemde kıyafet için fikir veriyor.bilezik takıyorum ama bir anda yere dağılıveriyor.güzelyeni bir evin içindeyim yerdeki halı bile mücevher gibi parıldıyor.ama eşim ve çocuklarım yanımda yok diye üzgünüm.düğün yeri çok kalabalık,yemek için insanlar oturmuş,dans eden insanlarda var,bir kenarda ateş yakılıyor zarar vermiyor, ben ağlamaklıyım.bu ara bir iş kurmak için planlarım var..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sosyal çevrenizde ön plana çıkacağınızı ve herkesin gözüne batacak kadar para kazanacağınızı söylüyor. Bu durum belki ailenize yeterince vakit ayırmanıza engel olacak olabilir ama aslında aile bağlarınız daha da güçlenecek. Kuracağınız iş iyi gidecek, rüyanız bunu söylüyor. Ayrıca zengin biri ile ortaklığa doğru yol alabilirsiniz. Ya da zengin bir firma ile paslaşarak çalışabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA