Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EVLER GÖRMEK

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mehmet
Rüyamda, tavanları açık lüks bir apartman dairesi evim varmış içindeki eşyalar gösterişli ve şık yanlız şuan karşımda oturan arkadaşım yine karşı dairemde oturuyor ve bana eşyalarından veriyor, daha sonra başka bir evim varmış istanbulda sahilde eski bir konak yanlız bu konağın içindeyken ev yıkılacak gibi olyor tahtaları betondan ayrılıyor fakat yıkılmıyor, ben dışarı çıkıyorum başka bir arkadaşımla yürürken sultanahmet camisine geliyorum ve ezan sesleri başlıyor ben ağlamaya başlıyorum ve yanı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bakış açılarınız, hayatı algılayışınız, durumlara ve yaşanılanlara göre değişim gösteriyor. Bazen kendinizi ve konumunuzu beğeniyorsunuz bazen de içinizdeki eski duygular açığa çıkıyor, kendinizi yıkılmak üzere olan değerini yitirmiş biri olarak görüyorsunuz. Biraz zor günler yaşamış olabilirsiniz yakınlarda. Ağlamanız da hisleriniz de bu nedenledir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA