Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENMEKTEN VAZGEÇMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Kahin Hanım, Gerçek hayatta sevdiğim ailenin şehir dışına taşınma öncesi gördüğüm rüyamda, birine benzettiğim beğenmediğim adamla evlilik hazırlığı içindeydim. Taşınan kadın olduğunu hissettiğim bayanla adım adım aşama kaydeden çalışma içindeydik. Fazla düşünmeden otomatiğe bağlanmış gibi hareketlerimiz esnasında "Ben bu adamla mı evleneceğim!?"diye duraklayıp son kertede vazgeçtiğimi söylüyorum. Hazırılıklar duruyor ama durum normal karşılanıyordu uyandım. Rüyam bununla mı ilgili? Tşk..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi o kadının yerine koymuşsunuz anlaşılan. Evlenmek, durum değişikliğidir. Arkadaşınız sanırım eşinin kararları ya da eşinin sebebiyet verdiği değişimler nedeniyle taşınıyor. Size bu garip geliyor çünkü kendiniz böyle bir durum yaşamamışsınız ya da adam için değmeyeceğini düşünüyorsunuz. Herkes kendi kaderini yaşıyor. Belki değişim kadın için daha iyi olacaktır, bilemeyiz. Çok uzun bir hikaye vardır buna ilişkin. Bir at ve bir adama ait. Kimsenin, neyin hayırlı olacağını bilemeyeceğini anlatır. Beklemek ve görmek lazım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA