Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENMEKTEN VAZGEÇMEK

15.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ezgisu
Rüyamda düğün günüm gelmiş ve ben daha gelinlik almadığımı farkediyorum. Yengeme benimle gelmesini söylüyorum gelmiyor. Bende tek başıma gelinlik almaya çıkıyorum. Evden çıkmadan önce gelinlikle denemek için evdeki topuklu ayakkabılarıma bakarken evleneceğim kişi yanıma geliyor bana birşey söyleyecek oluyor ama o an benimle evlenmek istemediği hissine kapılıyorum o benimle konuşmadan rüya bitiyor. NOT: Bekarım, hayatımda kimse yok, evliliği düşündüğüm biride yok
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmekten vazgeçmek.. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Bir evlenme isteği var içinizde, gönlünüzde; belki de kimseye söylemiyorsunuz bunu. Bilinçaltınız, bir evlilik hayali yansıtmış rüyanıza ama sonrasında bilinciniz devreye girmiş ve aksilikler çıkartmış. Çünkü zihniniz biriyle evlenebileceğinizi kabul etmiyor. Gelinlik alınmamış, damat adayı da sizden vazgeçmiş. Siz eğer yeterince inanmazsanız hayatınızda hiç bir şey gerçekleşmez, ilerleme kaydedemezsiniz. Bu nedenle doğru hayaller kurmalı ve bunlara inanmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA