Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENMEKTEN KAÇMAK

15.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MERİWA
MERHABALAR,RUYAMDA BIR ARKADAŞIMIN EVLENME TEKLIFINI KABUL EDIYORUM.DUĞUN GUNU UZERIMDE GELINLIK VAR VE BEN DUĞUNE GITMIYORUM KACIYORUM.KAÇTIĞIM ,VAZGEÇTIĞIM ANLAŞILIYOR.SONRA ARKADAŞLARIMA RASTLIYORUM.BANA KIZGIN HERKES EVLENECEĞIM KIŞIYI YARI YOLDA BIRAKTIĞIM ICIN,O ÇOK IYI BIRI GIBI SEYLER SOYLUYORLAR.BEN DE HIC PISMANLIK DUYGUSU YOK AMA BIRAZ CEKINIYORUM.BU ARADA EVLENMEKTEN KAÇTIĞIM KISI NORMAL HAYATTA TANIDIĞIM AMA ASLA EVLENMEYI DUŞUNMEYECEĞIM BIRI.UZAKTAN BIR ARKADAS.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmekten kaçmak.. İstemediğiniz bir kişi ile evlenmek zorunda kalmaktan endişe ediyorsunuz. Ya da şöyle söyleyeyim; yanlış bir karar verip sonra da son anda bu işten vazgeçmekten korkuyorsunuz. Evlenmek istediğiniz açık ama çevrenizde bu işe uygun aday yok, siz aşık değilsiniz ve istediğiniz gibi birini bulamamak gibi bir kaygınız var. Gördüğünüz insanlar sadece birer sembol. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA