Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENMEK İSTEMEMEK

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gizem
Rüyamda kendimden yaşça büyük bir adamla görücü usulü aniden evlenmeye karar veriyordum onunla mutfakta konuşuyorduk sonra ben ona bugün benim doğum günüm diyodum sonra o da benim doğum günümü kutlamak için beni öpuyordu onunla evlenmeye karar veriyordum ama isteksiz bi şekilde dugunumuz olacakmış gelinligimi giymek istemiyomusum evde oturuyomusum kimseye de birşey soylemiyomusum sonra evleneceğim adam doğum günümü kutlamak için bana sarılıyomus etkileniyomus ondan ama bi yandan da istemiyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendinizi görmediyseniz bu rüya geçmiş yaşamlarınızdan birine ait, önemli anılarınızdan biri olabilir. Yeterince derin uykuda, bilincin alt katmanlarına ulaşıp, eski yaşamlara ait anılarımızın, bizde iz bırakan bölümlerine ulaşabiliriz. Bu rüya öyle gerçekleşmiş gibi geldi bana. Eğer böyle değilse, evlilikle ilgili korkularınız ve endişeleriniz var demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA