Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVLENECEĞİ KİŞİNİN CUMHURBAŞKANI OLMASI

28.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Işıl Işıl
İyi günler Kahin Hanım rüyamda öğretmen olan bir bayan arkadaşımla balkondan balkona konuşuyoruz. Bana hadi yine iyisiniz evleneceğiniz erkeği ayağınıza kadar getirdim diyor. Adı Recep Tayyipmiş. Vesikalık fotoğrafınız gösteriyor. Tam net göremiyorum ama takım elbiseli bir resim. Kız kardeşim onunla evlenmek istemiyor. Bende o evlenmiyor ise ben evlensem bari diyorum.Diğer bir rüyamda düğüm albüme benzeyen bir defter elimde...Dışı beyaz renk ve parlaktı.İçinden boyamak için kağıt çıkartıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evleneceği kişinin Cumhurbaşkanı olması.. Bu rüya, bir öğretmenin, sizi, bir devlet görevlisi ile buluşturacağını haber veriyor. Evlilik bazen, ortaklıktır ve bazen de gerçekten evleneceğiniz anlamına gelir. Vesikalık fotoğraf aileye katılacak yeni birini temsil eder ki bu durumda ya kardeşiniz ya da siz, bir devlet adamı ile evleneceksiniz demektir. Sizin evlilikle ilgili çok güzel hayalleriniz var zaten, yakında onlar gerçek olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA