Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN KÜÇÜLMESİ

25.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Oturduğum lojmanın karşı dairesine geçiyorum. Gerçekte olduğundan küçük ve kalabalık. Odanın biri diskotek ve kardeşim oraya jimnastik amaçlı gitmeyi düşündüğünü söylüyor. Elinde resmi dosya tutan adamdan içindekilerle ilgili yorum istiyorum ölü de var. Evime geçince hatırlayıp danışma parası vermem gerekir diye 3 kez 50 bin veya lira mı deyince adam: "Hadi 20 olsun, 2 çocuk okutuyorum" diyor. Ucuz bulup şaşırarak 20'yi veriyorum ama vermesem de peşime düşmeyeceklermiş. Teyzeme 2 metal para veri
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya ailenizden kalan evle ilgili. Dosya ve ölü bir miras olduğunu söylüyor. Evin küçülmesi beklentilerinizin büyü olduğunu ancak evin o kadar da değerli olmadığının habercisi. Ya da evin bulunduğu bölge bir çeşit istimlak durumuna girebilir. Disko, o evin yakınındaki bri eğlence merkezini tanımlıyor belki de spor merkezidir. Belki de böyle bir yer yapmak için arsanıza talip olacaklar. Kardeşinize ve size mantıklı gelecek ama siz daha realistsiniz. Sonuçları düşüneceksiniz. Eve talip olanlara ileriye dönük bazı sözler verebilirsiniz. Belki olabilir gibi. Ancak teyzeniz alıcı ile anlaşmış olabilir. Dikkatli olun bu konuda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA