Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVİN DUVARLARINDAN TİMSAH ÇIKMASI

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tatlivisne
Rüyamda ailemle eski evimizin salonundayızBen her an çıkabilcek timsah kafası için mutfakta gidip çok uzun kesici bıçakları hazırlıyorumEğer kafasından beynine zarar verebilrsek ölücekmiş,vücudu yokmuşBen mutfaktayken ablam timsah kafasına kafasına vurup alıp klozete atıyormuş Kanalizasyona gitmesi giden timsah Öldürmedin ki diyerek ablama kızarken evin duvarlarında çatlamalar oluyor küçücük timsahlar çıkmaya başlıyor deliklerden Onları yakalayıp öldürmeye çalışırken evden mi gitsek diye uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Pek hoş bir rüya değil. Düşmanlık besleyenlerin, evin temelinden zarar verecek şekilde içinizde olmalarını simgeliyor. Bir büyük düşmanlıkla uğraşırken yüzlerce küçük tehlike, fırsattan istifade harekete geçebilir. Evdeki bu görünüm bazen evin içinde yapılmış bir büyüyü de temsil edebilir. Çok zorlu zamanlar yaşadıysanız o evde ve kendi eviniz de değilse her zaman evin değiştirilmesini tavsiye ediyorum bu tip durumlarda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA