Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVE BÜYÜK ARAÇ DAYANMASI

27.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen moon_light26
Sattığımız 2.katlı evimize büyük tır veya vinç gibi bir araç gece evin en üst katına gelecek kadar yakınlıkta part etmiş. ben de arabanın şöförünü bularak niye b u kadar evin üstüne balkona dayanacak kadar park ediyorsun evi yıksaydın bari deyip ağız kavgası yapıp plakayı almaya çalışıyorum plaka yabancı ülke arapça gibiydi araba hareket edip gidiyor birde mor salkımlı çiçekler görüyorum görüşmediğim erkek kardeşim benden bir şey yapmamaı istiyor ben 57 yaşında bir bayanım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O evle ya da başka bir mülkle ilgili bazı önemli kararlar alınabilir ve siz bunları duyunca kızgınlık hissedebilirsiniz. Bu rüya bir mülkün, bir karar nedeniyle zarar görebileceğini haber veriyor. Bunu yapacak olan yabancı bir şirket olabilir ya da bu işin liderliğini üstlenen yabancı biri olabilir. Erkek kardeşinizle, bu konu nedeniyle yeniden yüzyüze bakmak durumunda kalacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA