Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EVDE IŞIK YANMASI

23.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba Kahin Hanım: 1-Kaçtığı için açtırdığım evdeki kiracının ışığının yandığını ve birilerini görüyorum 2-Eskiden okul olan bina lojmanmış ve içinde kız kardeşimle karşılıklı ayaktayız. Perde çekili ama kardeşim tarafı açık ve dışarıda arkadaşları var.Onlarla birlikte yan binaya taşınan emekli müdürüme gidiyorlarmış.Satılırsa alabilmeleri için yöneticilerden bilgi almış. Ben de katılmaya karar veriyorum.Kardeşimin üstünde beyaz ince tünik-pantolon takım sağ elimde yarısını yediğim domates var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu evi yeniden kiraya mı vereceksiniz bilemem ama bu rüya evle ilgili sorunun çözümleneceğini söylüyor. Diğer rüyanız kardeşinizin açık görüşü ya da başkaları ile paylaştığı özel hayatı sayesinde bazı şanslar elde edeceğinizi haber veriyor. Emekli müdür, üst kademeleri, otoriteyi temsil ediyor. Bu kez bu güzel gelişmeyi herkese anlatmamanız gerekiyor. Daha önce yarıda kalan bir ev meselesi olmuş olabilir ya da lojmanla ilgili bir aksaklık yaşamışsınızdır. Bunun nedeni de göze gelmektir. Bu kez anlatmayın, sonuç alana kadar olmuş kabul etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA