Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EV BAKMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yardıma ihtiyacı var.
Ev bakıyoruz ruyamda kiralık daha evi ilk kez görüyoruz tutmadan birde bakıyorum evde ıkı temızlıkcı kadın temızlıyor hatta beyaz mobılyalar varmıs yerlestırıyorlar evdekı esyalarmıs bakıyorum ıyı temızledıler mı ay ama o esyalar bızım degıl gercektende dıyorum bunları buraya nıye koyuyolar sonra salonun camı dar karanlık gıbı ev den sıkılıyorum zorla cıkarıyorum anne babamı evden ev temız esyalar beyazdı ama ev kucuk eskı evımızden daha kotu haldeydı camı dardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızda iyileşme beklerken ve bunun için çaba sarf ederken önünüze çıkan fırsatlar pek de istediğiniz gibi olmuyor nedense. Siz aslında farkındasınız, kötü şeyleri önceden hissetme kabiliyetiniz var. Bu nedenle fırsatları değerlendirmeden önce hislerinize kulak veriyorsunuz. İyi de yapıyorsunuz bence; kendi hislerinize güvenmeyi sürdürün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA