Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞYALARI BIRAKMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fnd1
Merhaba, rüyamda yaşadığım şehir olan Konyadan Ankaraya gidiyorum.Giderken bazı eşyalarımıkitap dönene kadar emanet bırakıyorum ve bu şehirlerden biri Aksaray. Ankaradan dönerken yorgun oluyorum ve önce diğer şehire gidebileceğim araca biniyorum ve Aksaray ters kalıyor yoluma diye üşenip gitmiyorum. İçimden inşallah annemler almıştır eşyamı diyorum. Konyaya dönüyorum ama annemlerde almamış emanet bıraktığım eşyayı ve üzülüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ankara'ya taşınabilirsiniz. Ya da başka bir şehirde okuduysanız orada kalan eşyalarınızla ilgili ruhunuzda kayıplar yaşamış olabilirsiniz. Bedene bağlana ruh, geldiği maddesiz alemi unutur ve maddeyi cazip görür. Eşyalarımız, mallarımız bundan dolayı kıymetli gelir bize. Onları bir nedenden (özellikle de kitapları) bir yerde bırakmak zorunda kaldıysanız da bu tip rüyalar görebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA