Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EŞYA TOPLAMAK

20.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Melek
Bi orda bi burdayım ilk olarak ortanci gorumcem kaynanam birlikde yasiyor ama ruyamda gorumcem ćok eski evi kendine gore ayarliyor kaynanamin yatagi yok goruyorum büyük gorumcem bir suru cantalar sanki kaynanamin eşyalalarini topluyor yorgandan bahsediyor bir suru vardi nerde diye hatirliyorum ama bilmiyorum diyorum sonra ünivestedeyim ama hstnede bir cocugun koludikis atcak bana oldu diyorum senin yaslarinda koluma bakiyorum dikisim patlamak uzerehatta 2 tane olmus adam dikisimi aciyor bıcakla
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşya toplamak.. Kayınvalideniz hastalanabilir, o evden ayrılabilir ya da vefat edebilir. Rüyanızın ondan sonraki bölümünü anlamakta zorlanıyorum. Siz kendi yazdığınızı bir okuyun, noktalama işaretleri yok, cümlelerin nerede bittiği belli değil. Sadece dikişinizin açılmasını yorumlayayım. Eski bir yara depreşiyor. Bir sonuç canınız acıtabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA