Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞTEN AYRILMAMAK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ünlü erkek
Ben evliyim gerçekte ama rüyamda ünlü bir oyuncu benimle ilgileniyor normalde o sanatçıya ilgim yok benimle konuşmak istiyor ama ben evli olduğum için oralı değilim daha sonra evin içinde görüyorum o kişiyi yatakta yatıyor yanına gideceğim ama evde insanlar var kayın validem mevlit okutuyormuş. sonra ben o sanatçıya ben eşimi yarı yolda bırakamam diyordum. sonra onun çalıştığı yere gittim tahta merdivenlerden indim ayakkabı satılan yerdeydi sanırım benm elime deftr veya kutu gibi bir şey verdi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizi istemiyorsunuz aslında. İçinizde bir kıpırtı var. Daha popüler, yakışıklı ve güçlü birini hayal ediyorsunuz. Sonra da gerçeklerin farkına varıyorsunuz. Bu rüya içinizdeki çelişkilerin bir yansıması. Yeni bir kader isteğiniz elinize verilen defter ile simgelenmiş. Belki de yeni bir kader için karşınıza bir şans çıkacak. Ancak kaderinizi değiştirmeye hazır mısınız, o kadar cesaretiniz var mı diye bir düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA