Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYLE AYNI ARABADA OLMAK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esnur
Sevgili kain 4 yıl önceki şuan evli olan sevgilimi gördüm onun arabasında önde oturuyorum arkadada onun bi arkadaşı var . Gidiyoruz ama karısı ve çocuğunu almaya çocuğu arabaya biniyor ama karısı yok o ara arkadaşı Arkadan sevgilime bişey söylüyor bende kendimi tutamayıp onun huyudur diyorum o an birbirimize bakıyoruz ama öfkeyle sanki gerçek gibiydi . Sonra 1 yaşında oğlu var arkaya dönüp onu seviyorum . Öyle utandım . Önde yanında oturuyordum arabada . Yorum için çok teşekkürler şimdiden .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onunla görüşüyor musunuz yazmamışsınız. Eğer hiç görüşmüyorsanız size eskiden onun kararlarınızı uygulattığını düşünerek öfkeleniyorsunuz demektir. Bu durum içinize dert olmuş. Onun aklı ile hareket etmiş ya da ilişkiyi onun kontrolünde yaşamışsınız. Belki de kendi benliğinizi ortaya koyamadığınız bir ilişki olmuştur. Eğer onda haber alıyorsanız eşi ile bazı sorunlar yaşadığını duyunca ağzınızdan çıkan öfkeli sözlere engel olamayabilirsiniz. Size yaptıklarının benzerini eşine yaptığını duyacaksınız ve belki de "oh olsun" diyeceksiniz. Ama çocuğunun bu durumdan etkileneceğini düşünüp söyledikleriniz konusunda vicdani muhasebe yapabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA