Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE YAKINLAŞMAK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Onu hala sevıyorum ama bana ruyamda sen neler yaptın ruyanda dıyordu gercekten de sosyal medyalarımı
Hala sevdiğim eski sevgilimi ruyamda gordum aldarıldıgını dusunup ayrılmıstık. Bana ruyamda dıyordu ki ben gittim herşey yaptın açık gıyınıyorsun sosyal medyalarını acıyorsun sınırlıydı yanıma uzandı yorganın altına girdi yaklaşmaya calıstım opmedi beni sınırlıydi kendımı anlattım yıne kokusunu falan aldım yüzüne dokundm ama pek haz etmıyodu hala aldatıldıgını dusunuyordu sonra gulmeye basladık biraz sakalalmaya basladık mutlu olduk ama hala aynı dusunuyormus acaba bana tekrar mı yazacak
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada eski sevgiliye yakınlaşmak..Yazın hatalarınız var. Anlaşılması zor. Sanırım siz onun sizi suçlamasını sindirememişsiniz. Affedilmek değil, anlaşılmak istiyorsunuz. Ve elbette ki onu özlemişsiniz. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Siz de biliyorsunuz ki yaşananlar onun agresif davranmasına neden olmuş. Sizi yapmadığınız bir şey ile suçlayan erkekle yeniden birlikte olsanız yine mutsuz olursunuz. Bence onu unutmaya çalışın artık. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA