Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE HESAP SORMAK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kapanan mevzular
Merhaba, ortasonlara doğru aşık oldum, yaklaşık 2 3 sene kadar ilişkimiz kopuk kopukta olsa sürdü, yalan söylemeleri aldatmaları olsun her seferınde tekrar inanıp affettim. Son kazagı ise tekrar aldatmak oldu.sonra ben biriyle çıkmaya başladım 1 yıldır çok iyi giden bir ilişkim var. Seviyorumda kendisini. Ama bazenleri eskiden aşık olduğum kişi rüyalarıma giriyor. Mesela dün rüyamda beni aldattığı kızla tartısırken yanına gidip hesap sorup içimi döküyordum yaptıgı her haltı yüzüne vuruyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ondan hıncınızı alamamışsınız. Yüzleşme ve gerçekleri yüzüne haykırma imkanı bulamadığınız için küskün ruhunuzun bir parçası o zaman dilimine yapışıp kalmış. Zamanla unutursunuz belki ya da rüyalarda öfkenizi boşaltarak onu ruhunuzdan koparırsınız. Bu tür rüyalara takılmayın. Şu andaki ilişkinizi, güzellikleri doyasıya yaşayın. Bazı insanlar karşımıza, sevgilerin değerini anlayalım diye çıkarlar. O da sizin karşınıza, şu andaki sevgilinizin değerini anlamanız için çıkmış olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA