Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN İSTEMEMESİ

11.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ...
Merhabalar...Rüyamda dondurma almaya gidiyordum .bir kız gördüm bu kız benim eski sevgilimdi ikimizde şaşırmıştık birbirimizi görünce onların evine gittik ama benden ayrılalı bayaa oldu ilk sevgilimdi o ayrılmak istemişti ayrıldı ve rüyamda akrabam olarak görüyordum. daha sonra ben tekrar yakınlaşmaya çalıştım eskisi gibi olalım diye o da aynı benim gibi davranmaya başladı beni istemiyor gibi davrandı bende intihar ediyor kendimi o evin terasından atıyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinin istememesi.. Bu ayrılık sizde derin etkiler bırakmış olmalı. Bunu üzerinizden atamamışsınız ve belki de yeni ilişkiler kuramıyorsunuz. Ruhunuz bu etkiden kurtulmaya çalışıyor. Bu durumla yüzleşmeden bunu yapamazsınız. Rüyanız sadece bu yüzleşme ile ilgili. Haberci bir rüya değil, merak edecek bir şey yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA