Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN DÖNMESİ

27.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Crnyc6
Ruyamda eski sevgilim ben kuzenim ve eski sevgilimle ortak arkadasimiz bir yerdeydik. Ben gülüp eğlenirken bana birden konusallim mi diyordu ama barismak isteme imasi ile ruyada anliyordum bunu. Istifimi bozmadan hayir istemiyorum diyordum. Ruyada aniden geçiş oluyordu ve ben bir kitapcida kasiyere aşık oluyordum kasiyerin tipi de nejat işler'di ama kisi olarak o degildi.Eski sevgilimle 18 agustosta ayrildik suan ayni okuldayiz ve yuzyuze baktigimiz oluyor arada hala seviyor gibi hissediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onun hala sizi sevdiğini hissettiğiniz için ruhen onun geri döneceğini ve size yaklaşacağını düşünüyorsunuz. Ancak zaten çoktan kararınızı vermişsiniz; onu bir daha kabul etmeyeceksiniz. Aslında biraz da onu rencide etmek istiyorsunuz. Gönlünüzü çoktan başkalarına açmışsınız. Yakında bir büyük rastlantı ile gerçek aşkı yakalayabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA