Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİNİN AİLESİNİ GÖRMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seçil
Rüyamda eski sevgilimle mutlu bir şekilde şarkı söyledik. sonra evlenmiş ve 9-10 yaşlarında oğlu olmuş. Evlendiği bayanla ve oğluyla bu kez şarkı söyledik. Bayanın elinde bir defter vardı ve benim adımı yazarak eski sevgilimle mutluğu başaracağımızı yazdı. Üstelik ailesi de benimle çok sıcak konuşuyorlardı. Yorumunuz için teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne zaman ayrıldınız ve hala o kişi kalbinizde mi bilmem lazımdı. Bu rüya gelecekten haber veriyor olabilir. Gerçekten de eski sevgiliniz evlenip çoluk çocuğa karışabilir ve yıllar sonra yeniden bir araya gelme şansınız olabilir. Ancak duruma göre, bu rüya eski yaşamlarınızdan birinde bu erkekle yine aynı süreçte yaşamış olabilirsiniz. O zaman o evli ve çocuklu biri olabilir ve bir sonraki yaşamda kader sizi bir araya getirecektir. Aslında rüya mutlaka haberci bir öğe taşıyor ancak durumunuzu ve rüyadaki tüm ayrıntıları bilmeden net bir yorum yapmak zor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA