Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİDEN HABER ALMAK

20.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derya
Merhabalar, iki gece üst üste rüyamda eski sevgilimi gördüm. İlkinde bana bir kargo geliyor fakat benim adresine değil onun adresine gönderiliyor bende ondan kargoyu almaya gidiyorum. Öğrenci olmasına rağmen rüyamda bı sanayi de çalışıyor fakat mal sahibi gibi bir sey. Sonra kargoyu açıyorum gelen ürünle birlikte kargonun içini süslemiş onun hediyesi olmamasına rağmen içinde yazılar olan kağıtlar koymuş renkli renkli. Bu gece de rüyamda bana mesaj attı ve hala çok sevdiğini yazmıştı. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size onu düşündürecek bir durum yaşadıysanız bunlar bilinçaltı rüyaları olabilir keza yeni ayrılıklar için de bu durum geçerli. Çünkü üst üste görülen benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar pek. Eğer uzun bir ayrılıktan sonra görüldüyse rüya karşınıza yeni bir aşkın çıkacağını ve bu kişinin de gördüğünüz özelliklerde biri olması muhtemeldir. O durumda kağıtlar yeni duyguları temsil edecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA