Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE YAKINLAŞMAK

18.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 7 yıl önceydi
B ben iki gün önce rüya gördüm 7 yıl önce ćok sevdigm erkek arkadaşımı gördüm ben ona bir bileklik almstm ama onun görüsecegimizden haberi yoktu o da bana almis bende kendi kendime diyorum ki bizim görüsecegimizi bilmiyo ama yinede hediye almıs cok mutlu oluyordum...Dün de yine onu gördüm ögleden sonra uyuyakaldm onu gördüm annemle bi kalabaliga mahalleye giriyoduk bisürü kadn vardı ve onu aralarnda görür gibi oldum bi baktm gercektn oymus anneme sen git geliyorum dedim onun yanina gittim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haberci rüyalar tek seferde görülürler, devamları olmaz ya da benzer içeriklerle yeniden görülmezler. Genellikle ne uzun ne kısa olurlar ama tek saniyelik görüntüler de haberci olmazlar. Bu rüya haberci değil. Uyuyup uyanıp yeniden görmüşsünüz. Bu rüyaların nedeni şu aralar sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyuyor olmanız olabilir. Böyle dönemlerde bilinçaltı eski sevgilileri anılar arasından çıkartıp bizi oyalamaya çalışır. Bu arada ben bu kez rüyanızın devamı olan bölümleri okudum ama tesadif eseri oldu. Bölümlerin en altına "devam" yazmazsanız genelde, diğer bölümleri çok sonra görebiliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA