Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE GÖRÜŞMEK

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deniz
Rüyamda yağmur yağarken yürüyordum karşıdan karşıya geçerken eski sevgilimi gördüm döndüm aynı anda o da döndü gözgöze gelince irkildim kaçtım kaldırımın aşağı kısmında kaldım o yukarı kısmında kaldı sonra o aşağı yazılı kağıtlar atmaya başladı topladım kağıtları yukarı birden onun eviymiş orası bunlar ne dedim kağıtta karikatür çizimler vardı ve bi kaç yerinde kızımın adı yazıyordu çocuk güzel şey dedi bende sen evlenmedinmi dedim hayır dedi sonra kızım uyudu onun evde köpeği vardı çok hırlıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anladığım kadarı ile uzun zaman önce ayrıldınız. Rüyayı anlamakta zorlandım ama anladığım kadarı ile bu erkeğin hayatı pek de mutlu değil. Evlilik ve çocuk hayalleri suya düşmüş olabilir. Yine de haline mizahi bir şekilde yaklaşıyor. Bir arkadaşı ile arası bozulunca siz bunları duyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA