Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE GİZLİCE KONUŞMAK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gizli
Eski sevgilimle yeni sevgilimin adı aynı ve eski sevgilimlede uzun süre beraberiz rüyamda eski sevgilimi gördüm şimdiki sevgilim de var üçümüz aynı ortamdayız eski sevgilim benimle hep konuşmaya çalışıyo bende sevgilimin göremeyeceği bir şekilde konuşuyorum rüyamda istekliyim onunla konuşmak için ama korkuyordum sevgilim görecek diye bide uyandığımda sanki eski sevgilimle her gün bu şekilde rüyamda görüyomuşum gibi geldi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Onu rüyalarınızda sık görüyorsunuz ve belki de hepsini hatırlamıyorsunuz ama bilinçaltınız rüyaları biliyor. Bu nedenle bir tedirginlik yaşıyorsunuz. Onunla halledilmemiş meseleleriniz var ya da onu gerçekten unutamamışsınız. Sürekli onunla ilgili bazı konular bilinçaltınızı rahatsız ediyor. Bu rüya haberci değil. Ancak bana kalırsa oturup bir konuşmadan ruhunuz rahat etmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA