Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE EVLENMEK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sweet
Rüyamda hazırlıksız halde sevgilimle evleniyordum.Aceleyle gelinlik saç vs hallederken çikolata yedim.Sonra farkettim ki üst ön dişlerden sol ikincilateral kesici denilendişim düşmüş.Ararken annemle dişçi birini gördük,bulursan takarım dedi.Yere baktım bişeyi elime aldım dişim diye,verdim dişçiye bu tırnak dedi ıyyy dedim attım elimden.Ananemin bakıcısıyla tartıştım,önünde ağzımda çikolata yiyerek konuşmuşum alınmış.Ahı tuttu diye düşündüm aceleye geldiği için.Sonra özensiz ama mutlu evlendim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya acele bir evliliğin habercisi ama elbette ki eski sevgilinizle değil. Bu evlilik sizi mutlu edecek ancak bazı sözlerinizi de yutmak zorunda kalacaksınız. Sanki daha önceden asla yapmam dediğiniz şeyleri yapacaksınız ve bunu da belli etmemeye çalışacaksınız. Eski sıkıntıları hatırlatacak bu durum size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA