Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE BİRLİKTE OLMAK

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen naz dogus
Rüyamda eski bir flörtümü gördüm.çok yakındık.bir binanın içindeydik.aniden öpüşmeye başladık.sonra dışarı çıkınca anladım ki benim yaşadığım yerdeyiz.o başka bir yerde.dışarıda sarmaş dolaş dolaştık.arkadaşa rastladık.ben dedim ki şaşırmışlardır bu takıldığı kişi kim diyorlardır.o da takılmak mı dedi.yine öptü beni.birlikte gidiyorduk.sonra kendimi sahilde buldum.güneş vardı ancak sanki peşimde avcılar vardı çünkü sürekli birilerinden kaçıyordum.nasıl yaptıysam karşı kıyıya atladım kurtuldum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bazen ruhsal olarak da bedensel olarak da sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyarız. Böyle zamanlarda bir sevgili yoksa hayatımızda, bilinçaltı eski bir sevgiliyi anıların arasından çıkartarak ruhu doyurur. Eski sevgilinizi görmeniz, öpmeniz, sarılmanız bu yüzdendir. Güneş de mutluluğu temsil ediyor. Kaçışınız ise hayatınızdaki bu boşluğu dolduramamanın sıkıntısı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA