Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞİN BAŞKASINDAN ÇOCUK SAHİBİ OLMASI

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyacı
Merhaba, Rüyamda eşimin bir başkasından çocuğu olduğunu görüyorum. 3-4 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuğu, bizimle yaşıyormuş. Zaten evlenirken de bunu biliyormuşum ama sorgulamak hiç aklıma gelmemiş. Rüyamda şuan yaşadığımız evdeyiz ve eşime soruyorum bu çocuk ne zaman oldu ben de vardım o zaman hayatında diyorum. O da evet diyor ben o zaman çok üzülüyorum. Şuanda henüz çocuk düşünmüyoruz, eşimle de aramda herhangi bir problem yok, bana oldukça düşkün. O yüzden bu rüyayı çok garipsedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşin başkasından çocuk sahibi olması.. Eğer üzülmemiş olsaydınız ve sorgulamasaydınız, eşinizin önceden başlayan bir işi ile ilgili çok olumlu ve müjdeli sonuçlar, haberler alacaksınız derdim. Ama bu şekli ile bu rüya bir bilinçaltı rüyası olabilir. Anlatılan veya izlediğiniz bazı şeylerden etkilenmiş olabilirsiniz. Bazen böyle anlamsız rüyalar görüyoruz, üzerinde durmayın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA