Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EŞİN BAŞKASI İLE EVLENMESİ

06.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice ercan
Merhabalar Rüyamda eşimin kendi halasının torunuyla evleneceğini haber alıyorum düğün başlamış eşimle konuşmak için yatak odasına giriyorum eşim giyinmiş ve bıyık bırakmış normalde bıyıklı değildir doğru mu diyorum evet diyor gayet doğal bir şekilde ben de eğer bu geceyi beraber geçirirseniz ben yarın sabaha intihar ederim ama Allah korkum ağır basar intihar etmem yarın boşanma davasını başlatırım,hem onla hem benle benim karakterim buna müsade etmez kusura bakma diyorum ve çıkıyorum teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eşiniz kimseyle evlenmeyecek merak etmeyin. Bu rüya bir bilinçaltı rüyası. Eşinizi bir nedenden kıskanıyorsunuz ve halasının torununu da pek sevmiyorsunuz. Bilinçaltı böyle bağlantılar yapar ve korkularınızla yüzleştirir sizi. Aldatılanlar, rüyalarda bunu haber alırlar ama asla bu şekilde açık açık değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA