Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞUNUN KULAĞINI KOPARTMAK

11.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
2 yıldır küs olduğum erkek kardeşim evimizin karşısındaki bakkalın önünde 3 yaşındaki oğlumun kulağını çekiyor kulak girişindeki küçük parçayı çekmiş .ben pencereden bakıyorum çektiğini görünce bağırıp ellerimi dizime vuruyorum hemen yanına gidiyorum o kadar çok çekmişki orayı koparmış.orada elime bi gazete geçiyo gazetede o kardeşimin ölüm haberini yazıyor.köye mor arabası ile gidip geldiğini sonra öldüğünü yazıyor.ama uyandığımda intahar etmiş olduğunu hatırlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkek çocuğunun kulağını kopartmak.. Kardeşiniz çok ciddi bir bunalımın içinde ve hatta bu bunalım nedeniyle çok kötü ve geriye dönüşü olmayan kararlar vermesine ramak kalmış durumda. Çocuğun kulağının kopması beklenmedik ve üzücü haberleri simgeler. Belki onun kötü durumda olmasını istemişsiniz ama asla bunu beklemiyormuşsunuz. Bence kardeşinizi arayın, sorun. Sonradan çok pişman olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA