Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK ÇOCUĞU BULMAK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe y
Eski iş yerimin deposunda bir odada işe başlamıştım, mutluydum,iş arkadaşlarım çok iyilerdi,yönetici olan kadın zımpara yapıyordu,bende yapacaktım.Sevdiğim kişi olan müdürün orda çalıştığımı öğrenmesini istemiyordum,müdürü sordum müdür bir hafta sonra hatayda görevlendirilecek dendi,sevindim tanıdığım kız arkadaşım müdür geliyor dedi,hemen saklandım,müdürün sesini duydum yüzünü görmedim,yukarı çıktım,küçük tatlı bir erkek çocuk kaybolmuştu,peşime takildı,sorumlulara bu çocuk kaybolmuş dedim tbr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı şeyleri yazmadığınız için tam bir yorum yapamayabilirim. İlgi duyduğunuz müdür şimdiki iş yerinizde mi çalışıyor yoksa gördüğünüz rüyadaki işyerinizde mi? Bu rüya yeni başladığınız ya da başlayacağınız işte bir süreç yaşayacağınızı ama kalıcı olmayacağınızı söylüyor. Bir haberin, bir beklentinin içinde bir süre orada oyalanabilirsiniz. Aslında orada çalıştığınızın ya da biriminizin bilinmesini bile istemeyeceksiniz. Aslında biraz törpüleneceksiniz sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA