Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK CİNSEL ORGANI GÖRMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytryakisi
Merhaba Rüyamda biryerdeyim erkekler kadınlarla birlikte oluyor yattıklarını görüyorum tam olarak birlikte olduklarını görmedim ben bi odada üstüm deki tüm elbiseleri çıkardım çıplak kaldım benim olduğum odada bir erkek yatıyor ve cinsel organı ortada büyük ve kalın hemen yüzümü çevirdim eşime diyorum sen de gördün mü,birisinden giysilerimi isteyip çıkıyorum bana birde iki tane saat verdi kıyafetlerimi veren kişi .evliyim çalışmıyorum ve 3çocuğum var yorumlarınız çok değerli teşekkür ediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kalabalık, sorunlu bir durumu temsil ediyor. Ancak bu durum yakında düzelecek. Sizin hayatınıza da yansıyacak güzel gelişmeler var. Çıplak olmanız sıkıntıdan kurtulacağınızın işareti. Erkek cinsel organı, pis olmadığı taktirde bereketi simgeler. Artık iyi günlerin geleceğini biliyorsunuz, bunu hissedecek ve eşinizin de hissetmesini sağlayacaksınız. Eğer erkek cinsel organı, kirli, kara veya pis ise erkek vefatını simgeleyebilir. Ancak bu durumda da bu vefat sizi rahatlatacak olmalı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA