Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK VERMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Can
Rüyamda bazı psikolojik sorunlarım için annemden dua etmesini istiyorum o ara sabah ezanı okunuyor ezan biter bitmez arkamda kız kardeşim kucağında bir erkek bebek ile beliriyor bebekle beni sabah kahvaltsına kaldırmaya çalışıyorlar sözde bebek kardeşimin oğlu imiş bebek kahkahalar ve gülücükler saçıyor.. Kız kardeşim sadece tebessüm ediyo. Gerçek hayatta kız kardeşim evli ama çoçuğu yok Yapacağınız Yorum için şimdiden allah razı olsun :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kız kardeşiniz size çok müjdeli bir haber ya da sonuç verecek. Dünyevi olaylardan zevk almaya ve ardını fazlaca araştırmamaya çalışın. Bu dünyaya mutlu olmaya ve mutlu etmeye geldiniz. Birisini mutlu etmek ruha değer katar ama kendini sevmeyen insanlar başkalarını mutlu edemezler. Kendi ruhunuzu kendiniz iyileştirebilirsiniz. Biraz kişisel gelişim kitapları okumayı deneyin, size iyi gelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA