Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEK GÖRMEK

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esmeralda
Merhabalar sayın kahin .rüyamda annem bir erkek çocuğu doğurmuş .3 ay hastanede yatmış bu bebek . 3 aylık olduğunda hastalığını atlatıp eve getirmişler . sarışın mavi gözlü bir bebek ve çok tatlı konuşabilen bir bebekti. kucağıma aldım bebeği ve hiç bırakmadım bana benim için geldiğini söyledi .bunun üzerine gerçek hayatta da var olan kardeşim kıskandığını söyledi ona kıskanması için bir sebep olmadığını söyledim ve bebeği ona bırakıp işe gittim. iş yerime gittiğimde yöneticilerimin değiştiğini ve eski iş yerimdeki sıkıntı çıkartan yöneticilerimin oraya geldiğini gördüm . orada çalışan bayan arkadaşımın bana destek olduğunu ve bana bir zarar veremeyeceklerini söyleyip korumaya aldığı ve yöneticelere karşı korumak için patrona bu durumları anlattığını söyledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gecikmiş bir sonuç elde edecek ve çok sevineceksiniz. Konu ailenizle ilgili gibi duruyor ama size sıkıntı çıkartan işinizle de sorunlarınız düzelecek. Ya da yeni ve daha iyi bir gelir kaynağı için, sorun yaşadığınız işinizden ayrılabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA