Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEK BEBEĞİ SUSTURMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Sevgili kahin ben bekarım ruyamda salonda bir erkek bebek ben kiz kardeşim annem var ev kalabalık koltukların yeri değişik tekli koltukta erkek bebek oturuyo ve ağlıyor biri kollarını acitmis ama annem kardeşim sadece izliyor hicbisey yapmıyorlar ben bebeği kucagima alıyorum alma acitirsin diyorlar ama alıyorum kollarını oksuyorum biseyleri söylüyorum sakinleşiyo bebek kimin bilmiyorum ama bebek kucagimdayken aynaya bakıyorum ve aynada sevdiğim erkegin beni izlerkenki yansımasını görüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çok güzel bir gelişmeyi, biraz cesaret ve sakin bir yaklaşımla elde edebilirsiniz. Aynada sizi izleyen kişi, ruhsal alanda sizinle birlikte olan ve sizi gözlemleyen kişidir. Hoşlandığınız insanla ruhsal boyutta görüşüyor olabilirsiniz ya da en azından bu yaşamdan önceki yaşamlarınızda bir arada olmuşsunuzdur. Elbetteki hayattaki rolleriniz değişiktir. Mesela aranızdaki ilişki kardeş ilişkisi olabilir. Elde edeceğiniz başarı, kaderinizdeki önemli bir dönemeç olacak bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA