Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ERKEĞİN OJE SÜRMESİ

17.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Gerçekte küs olduğum hiçbi zaman sevgili olamadığım bişeyler yaşadığım bi erkeği gördüm bu erkeğin gerçekte sevgilisi var rüyada da tavırlıyım başka insanlar da var aralıklarla bana bişeyler getiriyo barışma amaçlı bi beyaz peynir getirdi sonra kurulan arap sabunu getirdi ve yoğurt getirdi verirken tırnaklarını uzat diyorum beyaz french oje yapılmış ama gerçekte ki elinden daha kibardı kadın eli gibiydi sol yüzük parmağındaki tırnağındaki oje altın sarısı simli yarısı çıkmıştı annem sürdü dedi na dedim ki bi daha yakarsam seni öldürürüm diyorum şakayla karışık kızar gibi oluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Erkekler kadınlar gibi eski olayları kendilerine dert etmezler ancak sizin arkadaşınız böyle biri değil. Hem dert ediyor hem de garip bir nezaketle bunu gizlemeye çalışıyor. Size haksızlık ettiğini düşünüyor mesela. Kırgınlığın devam etmesi onun için azap verici. Bir evlilik planlamış ama o da olmamış. İlişkisi neredeyse bozulmak üzere. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA