Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ENERJİLERİ TEMİZLEMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen maviş yalnız
Merhabalar rüyamda Konyanın ilçesi akşehirdeymisiz annem babam ben Kızkardeşim ve yeğenim ile birlikte daha sonra ben ayağa kalkıp dışarı çıkıyorum etrafta kimse yok ben etrafıma tekme salliyorum durmadan done done el kol hareketleri de yaparak boşluga tekme atıyorum sonra babamı şapka takmış görüyorum etrafi temizledim diyorum babama artık sizi kimse üzemeyecek diyorum babamla birlikte arabaya binip yeşillik bir tepeye çıkıyoruz çorba içecek bir yer buluyoruz annemle Kızkardeşimide çagiriyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O şehirde yaşananlar ya da o şehirde yaşayan birinin aileniz üzerinde bıraktığı etkiler yaşamınızda sorunlara neden oluyor. Bildiğiniz enerji temizliği yapmışsınız. Ve dediğiniz gibi bundan sonra üzülmek olmayacak. En azından bu etkiden kurtulmuşsunuz. Belki de babanızın üzerinde bazı kötü enerjiler vardı ve ruhsal alanda siz bunları biliyordunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA