Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ELMAYI DÜŞÜRMEK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ebruleo
Eski sevgilim ve doktorum olan erkeğin çalıştığı hastaneye gidiyorum.merdiven boşluğunda kendime aynada bakarken, bu erkek trabzandan başını sarkıtıp gülerek gelsene diyor. merdivenden çıkarken önümden siyah ince bir yılan geçiyor.elimden elma düşüyor.Hafif kel adam elmamı yerden veriyor.Dr’un olduğu koridora ulaşıyorum asistanı kız siz gelene kadar 2 kişi girdi dedi.salonda sandalyeler, masalar üst üste konmuş üst kata taşınıyorlar.merdivenlerden arabayla indim.yılan da başka bir arabaya girdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz de hastanede mi çalışıyorsunuz? Bu erkek tarafından elde ettiğiniz bazı maddi kısmetleri yine bu erkeğin neden olduğu konular nedeniyle yitirme tehlikesi ile karşı karşıya kalacaksınız ama neyse ki size yardım edilecek ve durumu düzelteceksiniz. Bu doktor başka bir yere geçebilir, tayin olabilir ya da işinden ayrılabilir. Bu sayede sizin için bazı riskler de sizden uzaklaşacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA