Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ELİN KOPMASI

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen laraa
Asansörde annem ve bir kaç kişi daha vardı benim için asansörü bekleniyordu ben tam girecektim kapı kapanıyordu annem elini kapıya sokunca sıkıştı bi an da tuttum elini aldım koptu ama sanki eli benim elimi gibiydi elin koptuğunu rüyamdan uyanınca anladım annem yoktu ama eli bendeydi Yorumlarsanız sevinirim.. Korkudan uyuyamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle, kariyerinizle ya da eğitiminizle ilgili bazı gereklilikler için anneniz hayatından bazı şeyleri feda etmiş ve etmeye de devam edecek. El, bazen işi, bazen en yakınları temsil eder. Anlaşılan o ki anneniz ya işinden ya da ona en yakın insanlardan vazgeçmek zorunda kalacak sizin için. Bana sanki işi gibi geldi. Ve siz, onun izinden gidebilirsiniz. Böyle rüyalar gönderirken kısaca durumunuzu yazarsanız yorumlar çok daha net olur. Yer sıkıntısı olursa, devamı var diyerek diğer bölümde yazabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA