Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ELİN KANAMASI

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilayda8480
Rüyamda,bi dükkan içerindeydim.kapısı camdandı.içeride bi sandalye vardı.karşıdan hızlı hızlı dükkana doğru yürüyen göbekli iri bi adam gördüm.Belli ki öfkeliydi.anladım ki bi zarar verecek kapıyı kapattım üzerine.sonra adam eline bişey alıp kapıyı kırdı.Cam parçaları yere saçıldı.polis diye bağırdım.polis adamın dibindeydi.polisle biraz kavga ettiler.sonra adam içeri geldi sandalyeyi aldı.eli kanamıştı.sonra sakinleşti sanki.baktım kendi elim de kanamıştı.Dışarı çıktım elimin kanını durdurdum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir sıkıntı yaşanacak. Biri kalbinizi kıracak ya da özel hayatınıza müdahale edecek. Bu durum iş kaybına, para kaybına ya da dost kaybına sebep olabilir. Ancak karşınızdaki kişi de benzer şekilde kayıplar yaşayacak. İri adam tanımlaması, bu insanı gözünüzde çok büyüttüğünüzün işareti olabilir. Fazla değer verdiğiniz için yaşanacak olabilir bu şeyler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA