Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EL BOMBASI GÖRMEK

29.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen D.Dancer
Rüyamda arabayla E-5'e çıkmaya çalışıyordum normalde hiç kullanmadığım bir yoldurfakat tam yolumun üzerinde insan kalabalığı vardı, camı açıp bir sorun olup olmadığını sordum. Bir şey yok dediler, tam devam ediyordum az ileride mayınları gördüm ve sonra arabam aniden yok oldu yaya olarak gerisin geri koşmaya başladım ve o anda insanlar birbirlerine el bombaları fırlatıyorlardı, önümde kaçan başka insanlar da vardı ama kurtulup kurtulamadığımı göremedim çünkü korkudan kalp çarpıntısıyla uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri El bombası görmek.. Bazen böyle rüyalar toplumsal gerginlikleri simgeler, umarım öyle değildir. Sizin bireysel uyarıcınız ise bu rüya, insan kalabalıklarından, sorunlu gruplardan uzak durmanız konusunda bir uyarıdır. Bir karar vermişsiniz ve bir takım içsel hislere rağmen yolunuza devam etmeye karar vermiş olabilirsiniz. Ama rüyanız, bir noktadan sonra kararlarınızı uygulamanızın imkansız olacağını ve dahası da çok büyük bir risk altına gireceğinizi haber veriyor. Karar aşamasında iseniz rüyayı çok fazla önemseyin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA