Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA EKMEK YEMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aslan
BABAM HASTA,TAYİN İSTEDİM YORUMLARMISINIZ.ELİMDE BİRTANE EKMEK YİYEREK GİDERKEN BABAMA RASTLADIM,FIRINA GİDİYORDUK.FIRINDA SIRAVARDI.BİBAŞKA FIRINA GİDERKEN BABAMA BİLOKMA EKMEK UZATTIM YEMEDİDOKUNUR DEDİ.SONRA BİARAZİDE DURDUK,HAVASOĞUKTU BABAM SOĞUKSUYA GİRDİ,ABDESTALDI BENDE PEYGAMBERİMİN,HZALİMİN,MEVLANAMIN HATIRINA BİZİKORU DİYE DUAEDİYORDUM.BEN AYNISUDA ABDEST ALACAKTIM,KAMPLUMBAĞAYA BENZEYEN SUYILANI FARKETTİM PEŞİMDEN GELDİ,KAÇTIM BİKAÇKİŞİ YILANI DURDURDU,BEZLE SİLDİLER ZARARSIZ DEDİLER
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ekmek yemek..Sizin bir hayatınız var ve kendi kazancınızı kendiniz temin etmek durumundasınız. Bu rüya tayin isteğinizin şu anda karşılanamayacağını haber veriyor. Bu işle biraz zaman kaybedebilirsiniz. Sanırım babanıza bakmak istiyorsunuz ama mümkün olamayacak gibi görünüyor. Onun yalnız başına çabalamak gibi bir kaderi var. Aslında kendi başına daha da iyi olabilir. İşinizi bırakmayı sakın düşünmeyin maddi sorunlar yaşayabilirsiniz sonra. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA