Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA EKMEK KIZARTIP VERMEK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karçiceği
Şuan sevdiğimle bağlarımız koptu kopacak karar aşamasındayız.daha önce dini nikahımız vardı oda bitti.rüyamda onun evindeyiz eşi ve bir kaç tane çocuk ile masada kahvaltı yapıyoruz.yanımızdada soba var.ben sobanın üzerinde sürekli ekmek kızartıp yağ sürüp sevdiğimin eşine veriyorum oda yiyor.kadın gayet mutlu şen şakrak ekmeği yiyor.o yiyor ben kızartıp yağlıyorum sürekli ama ne o ne ben bir türlü doymuyoruz.benim elimden ekmek yiyor.ama o mutlu benle konuşup duruyor.işte böyle bir rüya :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ekmek kızartıp vermek.. Siz bu ailenin bağlarının güçlenmesine neden olmuşsunuz. Kadının ekmeğine yağ sürmüşsünüz. Ne olduğunu bilemem ama ilişkiniz bu kadının işine yaramış, bunu söyleyebilirim. İlişki sürecinde siz de kendinizi iyi hissetmişsiniz. Ender biçimde, bu üçlü ilişki kadınların işine yaramış aslında. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA